Jaką funkcję spełnia taxi bagażowe?

Przeprowadzka kojarzy się przede wszystkim ze sporą ilością kartonów. Większość osób korzysta z usług firm transportowych, które zajmują się przeprowadzkami. Nietrudno jednak zauważyć, że istnieją sytuacje, gdy przeprowadzka obejmuje stosunkowo niewielką ilość rzeczy, a tym samym nie ma konieczności zamawiania dużych środków transportowych – optymalnym rozwiązaniem jest w tym przypadku taxi bagażowe.

Na jakiej zasadzie wynajmowane są taksówki bagażowe?

BagażówkiTaxi bagażowe posiada w swojej ofercie przede wszystkim ekonomiczne przeprowadzki. W praktyce oznacza to, że usługodawca zapewnia samochód z kierowcą, który zajmuje się prawidłowym rozmieszczeniem kartonów oraz ich bezpiecznym transportem. Należy jednak pamiętać, że w przypadku standardowej usługi spakowaniem przedmiotów oraz ich rozpakowaniem zajmuje się zleceniodawca. W ofercie znaleźć można także bardziej rozbudowaną usługę, która obejmuje zabezpieczenie, zniesienie i wniesienie rzeczy, a także tzw. przeprowadzki „pod klucz”, czyli kompleksowe usługi przeprowadzkowe, w których przypadku usługodawca realizuje wszystkie zadania związane z przeprowadzką, począwszy od pakowania, poprzez bezpieczny transport, a na wniesieniu i ewentualnym montażu zdemontowanych mebli i sprzętów domowych skończywszy. Taxi bagażowe sprawdza się przede wszystkim w przypadku przeprowadzek realizowanych w obrębie jednego miasta – z oferty skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Warto podkreślić, że w ofercie taxi bagażowego znaleźć można także ewentualne magazynowanie spakowanych rzeczy.

One thought on “Jaką funkcję spełnia taxi bagażowe?

  • 22 kwietnia 2016 at 17:54
    Permalink

    Taxi bagażowe jest niezbędne do małej przeprowadzki. Nie warto zamawiać dużej ciężarówki, która wygeneruje nam tylko niepotrzebne koszta. Bagażówka jest szybka, może poruszać się jak normalny bus po mieście, dlatego spokojnie wystarczy do takich celów…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *